System automatycznej dezynfekcji

Kabina Dezynfekcyjna
Kabina Dezynfekcyjna : stanowi pierwszą strefę w której możemy poddać osoby do obiektu skutecznej dezynfekcji poddając je działaniu środka dezynfekującego nanoszonego na cała powierzchnię. Uzupełnieniem kabin dezynfekcyjnych mogą być systemy bezdotykowego pomiaru temperatury i automatyczna bezdotykowa dezynfekcja dłoni.
kabina-dezynfekcyjna Bryza

Automatyczna dezynfekcja dłoni

Bezdotykowy Dozownik do Rąk

Wykonany z najlepszych materiałów dozownik do rąk pozwala na bezdotykową dezynfekcję dłoni. Idealnie dobrany mikro natrysk rozprowadza równomiernie środek dezynfekujący na całe dłonie. Urządzenie posiada atest PZH a jego solidna konstrukcja i niezawodność została doceniona przez naszych klientów.
dozownik do rąk pzh dezynfekcja

Mobilny system dezynfekcji

Natrysk Mikro Kroplą – Sucha Mgła

Urządzenie przystosowane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, dezynfekuje zarówno powierzchnie płaskie jak i ściany, sufity, wnęki. Gęsta mgła wytwarzana przez urządzenie penetrujące wszystkie powierzchnie pozostawiając na ich powierzchni cienką warstwę środka dezynfekującego.
zamgławiacz pzh dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń kropla 5 mikronów

Atomizer ultradźwiękowy

To urządzenie do systematycznej dezynfekcji pomieszczeń będące niezastąpione do szybkiej i skutecznej dezynfekcji wszystkich powierzchni znajdujących się w pomieszczeniu. Krótkie i fachowe szkolenie pozwoli na samodzielną dezynfekcję każdego pomszczenia co znacząco wpływa na ograniczenie kosztów dezynfekcji i pozwoli Ci utrzymać bezpieczną przestrzeń wolną od wirusów.
Atomizer ultradźwiękowy, zamgławiacz

Idealne urządzenie do szybkiej dezynfekcji

SANY + AIR

To idealny zestaw do dezynfekcji mający zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy szybko i precyzyjnie podać środek dezynfekcyjny. Dezynfekcja stołów, krzeseł , poręczy czy telefonów komórkowych przebiega szybko i sprawnie. Dzięki nebulizacji środka dezynfekującego może być stosowany do wszelkich powierzchni. Zbudowany wyłacznie z włoskich, certyfikowanych podzespołów, umożliwiający rozpylanie środka dezynfekującego w sposób ciągły.
sany+air-zamgławiacz-ręczny