Innowacyjna technologia bio dezynfekcji

Czym jest zamgławianie i dlaczego jest tak skuteczne? Dezynfekcja miro kroplą.

Zamgławianie to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych metod dezynfekcji powierzchni i powietrza przy optymalnym wykorzystaniu środka dezynfekującego. Efekt mikro kropli możemy osiągnąć dzięki atomizerom ultradźwiękowym lub systemom dysz działających pod odpowiednim ciśnieniem. W obu przypadkach efektem jest wytworzenie chmury drobnych cząsteczek zawierających środek dezynfekcyjny. Urządzenia te przystosowane  są do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, dezynfekują zarówno powierzchnie płaskie jak i ściany , sufity, wnęki. Gęsta mgła wytwarzana przez system dysz lub atomizer ultradźwiękowy penetruje wszystkie obiekty pozostawiając na ich powierzchni cienką warstwę środka dezynfekującego. Metoda zamgławiania mikro kroplą jest prosta, szybka zaś po zakończeniu dezynfekcji i przewietrzeniu pomieszczenia umożliwia normalną eksploatację pomieszczenia.

Bio ActiW 500 jest idealnym środkiem biobójczym to dezynfekcji poprzez zamgławianie mikro kroplą. Naturalnie silne cząsteczki kwasu podchlorawego zabiją wszelkie  wirusy, bakterie, zarodniki, grzyby i inne patogeny. Odpowiednio wysoki REDOX ORP ok. 950-1050 mv dezaktywuje zarazki szybko
i skutecznie.

Zachęcamy do samodzielnej dezynfekcji przez zamgławianie mikro kroplą z Bio ActiW.

Skontaktuj się z nami,  a nabędziesz wiedzę , umiejętności i niezbędne narzędzia do skutecznej dezynfekcji. „Stop Covid-19”

BioActiW - Certyfikat Vis